Szczegółowe informacje o firmie ...


GRUPA JARA
42-230 Koniecpol
Partyzantów 18
tel. 514-314-621 tel. 500-008-585
Czynne : pon.-pt. 7.00-15.00
Url : www.grupajara.com
e-mail : biuro@grupajara.pl


Nasza firma działa w Polsce już od kilku lat i zajmuje się sprzedażą oryginalnych części do samochodów marki Renault: Master, Opel: Movano oraz Nissan NV400.

Od samego początku działalności współpracujemy z renomowanymi producentami podzespołów, co daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów przede wszystkim pod względem jakości wykonania oraz konkurencyjnej ceny. Gwarantujemy fachową obsługę i stałą dostępność części, dzięki której wszelkie czynności naprawcze mogą zostać przeprowadzone w niezwykle krótkim czasie, bez konieczności długiego oczekiwania na podzespoły.

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwoliło nam na nawiązanie współpracy z kilkoma firmami kurierskimi, a oprócz tego dysponujemy także własnym transportem. Między innymi dzięki temu złożone zamówienie może zostać zrealizowane nawet w ciągu 24 godzin. W ramach prowadzonych działać oferujemy części, takie jak: wtryskiwacze, zawory EGR, dmuchawy nagrzewnicy, sterowniki, filtry i nakrętki.

Oferta Firmy "GRUPA JARA" obejmuje również zakres usług w dziedzinie wyciągania oraz demontażu zapieczonych i urwanych wtryskiwaczy i świec żarowych.

Jesteśmy w stanie wyciągnąć każdy urwany wtryskiwacz bez znaczenia, w którym miejscu pęknie.

Wykręcanie świec żarowych "kontrolka świec żarowych

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązać dla swoich potrzeb.


adres naszego sklepu internetowego: www.grupajara.com

adres usług wyciągania: www.grupajara.pl

mapa dla GRUPA JARA


Lista branż przypisanych firmie :

 
 


Informacja Gospodarcza

Informacja Medyczna
Statystyki Statystyki
Statystyki
355281442